Tłumaczenia finansowe i prawne j. angielskiego - BTBiO TRANSLATOR - Dlaczego warto?
English version


KORZYŚCI DLA KLIENTÓW

SPECJALIZACJA I DOŚWIADCZENIE
- 20 lat specjalizacji w tłumaczeniach pisemnych i ustnych języka   angielskiego o tematyce finansów, księgowości, ekonomii, inwestycji   kapitałowych, prawa, IT i przemysłu farmaceutycznego.
- Profesjonalna wiedza uzyskana podczas studiów zarządzania
  Executive Management Program (Portland State University, USA).
- Bogate doświadczenie zdobyte w trakcie pracy z anglojęzycznymi   księgowymi, analitykami finansowymi oraz konsultantami z wielu obszarów   działalności przedsiębiorstw.

RZETELNA JAKOŚĆ

- Zwracamy szczególną uwagę na osiąganie pożądanej jakości za pierwszym   razem. Dlatego też tłumaczenia wykonywane są wyłącznie przez   doświadczonych tłumaczy specjalizujących się w danej dziedzinie.
  Taka praktyka jest efektywniejsza czasowo i daje znacznie lepsze rezultaty   niż dokonywanie korekty specjalistycznej i poprawek nieprzemyślanego   tłumaczenia wstępnego.

- O wysokim poziomie naszych usług najlepiej świadczy lista Klientów,   z których większość to duże i bardzo wymagające firmy.

TERMINOWOŚĆ REALIZACJI USŁUG
- Mamy pełną świadomość jak ważne jest dostarczenie tłumaczenia "na czas".   Dlatego też, starając się sprostać wymaganiom czasowym Klienta, zawsze   proponujemy racjonalne i odpowiedzialne terminy realizacji usług.

CAŁKOWITA POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

- Wszystkie dane i informacje udostępniane przez Klienta są utrzymywane   w ścisłej poufności.
- W celu uniemożliwienia nieuprawnionego dostępu do takich informacji,   nasze komputery są odpowiednio zabezpieczone zaporą firewall sprzętową   i programową oraz oprogramowaniem antywirusowym.